Арешт “американського шпигуна” в Москві: з’явилася перша реакція Трампа

Президент США вельми лаконічно прокоментував затримання в Росії американського громадянина Пола Уїлана Об этом сообщает solovei.in.ua со ссылкой на СМИ.

Американська влада вирішує питання щодо арешту в Росії громадянина США Пола Уїлана, якого якого ФСБ звинувачує в шпигунстві і спробі вивезти з РФ дані про співробітників російських спецслужб.

Про це агентству новин Associated Press повідомив президент США Дональд Трамп.

“Ми з цим розбираємося”, – лаконічно відповів він на прохання прокоментувати ситуацію, що склалася.

Нагадаємо, що Пола Уїлана заарештували ще 28 грудня. У ФСБ повідомляють, що по відношенню до американця було порушено кримінальну справу за статтею 276 КК РФ (“Шпигунство”), покарання за порушення якої передбачає від 10 до 20 років позбавлення волі.

Також повідомлялося, що, крім США, ще три держави зажадали роз’яснити ситуацію з арештом Уїлана, назвавши його своїм громадянином – Великобританія, Ірландія і Канада.

У той же час журналісти з’ясували негативні факти про самого затриманого – виявилося, що раніше він був засуджений військовим трибуналом за спробу розкрадання грошових коштів під час служби в Іраку. Крім того Уїлан без достатньої кількості грошей на своєму банківському рахунку виписував чеки на суму 6 тис. доларів і був викритий в інших шахрайських операціях.

Читайте також: The Wall Street Journal: "Як змістити Путіна"


Джерело статті: “https://ukr-space.com/news/85032”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя